O nas

O Firmie

Event-Style – to firma zrodzona z marzeń, pasji, przyjaźni oraz doświadczenia w branży ślubnej.

 Tworzymy ją my Sara i Paula – certyfikowane Wedding Plannerki. Charakteryzujemy się dobrym smakiem, stylem, wyróżniając się przy tym kreatywnością i pomysłowością. Naszym zadaniem jest zorganizować Wam jedyną w swoim rodzaju ceremonię spełniającą Wasze oczekiwania oraz marzenia. Jesteśmy po to by odciążyć Was od przygotowań ślubnych. Dopilnujemy każdego terminu oraz zadbamy o najmniejszy szczegół na każdym etapie przygotowań a w dniu uroczystości nie opuścimy Was na krok. Dzięki swojemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przewidzieć wiele sytuacji i w porę im zaradzać. Każda z nas specjalizuje się w innym stylu i motywie, wzajemnie uzupełniamy się a jednocześnie tworzymy zgrany zespół. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy oraz nowinki branżowe. Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy na rynku ślubnym zdobyli dobre imię i są szanowani. Nie ważne czy wymarzyliście sobie małe przyjęcie czy huczną uroczystość, jesteśmy otwarte na wszelkie Wasze pomysły i propozycje.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi ofertami.

Sara Kuraj

 Sam pomysł, by zostać Wedding Plannerem zrodził się wiele lat temu tak naprawdę dzięki dwóm filmom ,,Powiedz tak” z Jennifer Lopez oraz ,,I tak i nie’’ z Denise Richards. Wcześniej było to tylko moje marzenie. Mały cel życiowy dziś to już rzeczywistość. Cała moja edukacja, jak i późniejsze prace jako kelnerka, dekoratorka i menedżer sali zawsze były związane z branżą ślubną. To podczas obsługi uroczystości weselnych miałam możliwość poznania od A do Z jak wyglądają przygotowania nowożeńców do najważniejszego wydarzenia w ich życiu. Poznałam wady i zalety zorganizowania na własną rękę uroczystości oraz z jakim stresem i nakładem czasu jest to związane. Niejednokrotnie ratowałam Młode Pary z opresji, gdy wszystko szło nie tak jak było to wcześniej zaplanowane. Zdałam wówczas sobie sprawę, jak ważne jest wsparcie i fachowa pomoc kogoś doświadczonego. Dalej wszystko potoczyło się już bardzo szybko. Ukończyłam studia potem specjalistyczne szkolenie i rozpoczęłam pracę w charakterze Wedding Plannera. Dziś jestem tu, by pomagać Wam spełniać najskrytsze marzenia o idealnej uroczystości, a rzeczy niemożliwe zamieniać w możliwe.

Paula Felska

   Pomysł na pracę jako Wedding Planner zrodził się kiedy mój Mąż otworzył firmę związaną z branżą ślubną. Jednak już wcześniej interesowałam się moda ślubną, podziwiałam piękne dekoracje oraz pary młode zza oceanu. Zorganizowałam więc swój własny ślub od A do Z łącznie z dekoracją sali i kościoła. Była to dla mnie niesamowita przygoda, którą nauczyła mnie wielu ważnych kwestii związanych ze ślubem. Wtedy zrozumiałam, że to zawód idealny dla mnie. 

Ukończyłam specjalistyczne szkolenia i zaczęłam działać jako Wedding Planner. Uwielbiam bezpośredni kontakt z klientami, wiele nauczyłam się prowadząc własną działalność – dzięki doświadczeniu jestem osobą słowną i odpowiedzialną. Spełnianie czyichś marzeń o pięknym ślubie to dla mnie zaszczyt.