Event-Style to młoda firma zrodzona z marzeń, pasji oraz doświadczenia, działająca w branży ślubnej na obszarze województwa Warmińsko-Mazurskiego i Pomorskiego. To nie tylko Kwiaciarnia, ale również pracownia florystyczna. Zajmujemy się kompleksowo, oprawą florystyczną uroczystości ślubnych i okazjonalnych w zależności od Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Jesteśmy w stanie stworzyć dekoracje ślubną na każdy budżet.

Nie boimy się wyzwań, chętnie słuchamy i doradzamy.

Trudno jest Wam osobiście dopilnować wszelkich spraw związanych ze ślubem. Nie chcecie obarczać bliskich przygotowaniami oraz związanym z nimi stresem. Nie jesteście na bieżąco z tym co dzieje się na polskim rynku ślubnym, a marzy się wam ślub jak z bajki. Dobrze trafiliście, z przyjemnością przeprowadzimy Was przez wszystkie etapy przedślubnych przygotowań. Zaczynając od planowania ceremonii na organizacji i dekoracji kończąc.
Zaproponujemy Wam wówczas motyw przewodni, stworzymy scenariusz uroczystości, dobierzemy salę, dekoracje, oprawę muzyczną. Zadbamy o Was i o Waszych gości. Kompleksową obsługę łączymy z naszą pasją, otwartością i kreatywnością. Służymy wsparciem oraz pomysłowością w tworzeniu idealnej scenerii ślubnej. Czy jest to elegancki ślub w pałacu, czy rustykalna ceremonia w stodole, za każdym razem staramy się stworzyć dla Was dekoracje indywidualną, jedyną w swoim rodzaju, spełniającą Wasze oczekiwania i marzenia. Tak naprawdę to wy jesteście naszą inspiracją do tworzenia niezwykłych aranżacji.

Każda wycena wykonywana jest indywidualnie w zależności od Państwa oczekiwań oraz nakładu pracy wykonania danego projektu. Dlatego zapraszamy serdecznie na stronę internetową FB i IG, gdzie zapoznacie się ze szczegółową ofertą naszej firmy.

Zajmujemy się:
- Koordynacją waszego ślubu,
- Organizacją całego przyjęcia na każdym jego etapie,

Dekoracją:

- Sali weselnej/ Eventu
- Kościoła/ Pleneru
- Samochodu/ Bryczki
- Dodatków Ślubnych / Florystyka Ślubna
- Oświetleniem Led

Asia&Patryk-500.jpg
DSC01099.jpg IMG_6080.jpg